Archive HOME

N1. Išmatavimai: 8m x 4m; Stendas su apšvietimu
Stendas stovi Taikos pr. ir Dubysos g. sankryžoje, todėl yra ypač geroje vietoje. Vienoje pusėje yra PC “AKROPOLIS”, kur tiesiog statmenai per gatvę yra automobilių parkavimas ir įėjimas į prekybos centrą. Iš kitos pusės – baldų prekybos centras “ŠILAS” ir prekybos centras “ELEKTROMARKT”, taip pat su parkavimo aikštelėmis ir įėjimais į prekybines sales. Netoliese – didelis prekybos centras “ARENA”.
Galima sakyti, kad Taikos pr. yra pagrindinė miesto arterija, jungianti šiaurinę ir pietinę miesto dalis. Vieta, kur stovi PC “AKROPOLIS” (tarp Kauno ir Dubysos gatvių, kurios statmenai kerta Taikos pr.) yra labiausiai pravažiuojama ir lankoma, nes į PC “AKROPOLĮ” dažniausiai atvykstama būtent šiuo maršrutu.

N2. Išmatavimai: 8m x 4m; Stendas su apšvietimu.

Stendas stovi netoli Taikos pr. ir Dubysos g. sankryžos. Greta yra pats didžiausias traukos centras Klaipėdoje, prekybos ir pramogų centras “AKROPOLIS”, šalia kurio yra didžiulė automobilių stovėjimo aikštelė ir įėjimas į prekybos centrą. Kitoj pusėje – baldų prekybos centras “ŠILAS” ir prekybos centras “ELEKTROMARKT”, taip pat su parkavimo aikštelėmis ir įėjimais į prekybines sales.
Galima sakyti, kad Taikos pr. yra pagrindinė miesto arterija, jungianti šiaurinę ir pietinę miesto dalis. Vieta, kur stovi PC “AKROPOLIS” (tarp Kauno ir Dubysos gatvių, kurios statmenai kerta Taikos pr.) yra labiausiai pravažiuojama ir lankoma, nes į PC “AKROPOLĮ” dažniausiai atvykstama būtent šiuo maršrutu.

N3. Išmatavimai: 6m x 3m; Stendas su apšvietimu
Stendas stovi Šilutės pl. strategiškai labai geroje vietoje ties apsisukimo zona. Visą parą pastovus ir intensyvus automobilių ir visuomeninio transporto judejimas stendą daro ypač pastebimu ir patraukliu. Vykstant iš šiaurinės miesto dalies stendas gali atlikti nurodomąsias reklamos funkcijas: tiek paslaugų, tiek prekybos įmonių. Vykstant iš pietinės miesto dalies, už 100 m. yra posūkis į prekybos centrą PC “AKROPOLIS”.

N4. Išmatavimai: 6m x 3m; Stendas su apšvietimu
Stendas stovi Taikos pr. ir Debreceno g. sankryžoje ties apsisukimo zona.
Šio stendo vieta ypač patraukli, kadangi randasi beveik per vidurį atstumo tarp prekybos centro “AKROPOLIS” ir prekybos centrų BIG IR BIG-2. Netoliese, vos už 200 m.- 400 m. yra prekybos centrai “ARENA” ir “GRANDUS”.

N5. Išmatavimai: 6m x 3m; Stendas su apšvietimu
Stendas randasi Taikos pr. ir Smiltelės g. sankryžoje, šalia prekybos centrų BIG ir BIG-2. Šioje vietoje labai intensyvus automobilių bei visuomeninio transporto judėjimas, todėl stendas ypač pastebimas ir patrauklus.

N6. Išmatavimai: 6m x 3m; Stendas su apšvietimu
Stendas randasi Taikos pr. ir Kauno g. sankryžoje, todėl yra ypač geroje vietoje. Šalia yra PC “AKROPOLIS”, kur tiesiog statmenai per gatvę yra automobilių parkavimas ir įėjimas į prekybos centrą.
Galima sakyti, kad Taikos pr. yra pagrindinė miesto arterija, jungianti šiaurinę ir pietinę miesto dalis. Vieta, kur stovi PC “AKROPOLIS” yra labiausiai pravažiuojama ir lankoma, nes į PC “AKROPOLĮ” dažniausiai atvykstama būtent šiuo maršrutu.

N8. Išmatavimai: 6m x 3m; Stendas su apšvietimu

Stendas stovi netoli Taikos pr. ir Dubysos g. sankryžos. Greta yra pats didžiausias traukos centras Klaipėdoje – prekybos ir pramogų centras “AKROPOLIS”, šalia kurio yra didžiulė automobilių stovėjimo aikštelė ir įėjimas į prekybos centrą. Kitoje pusėje – baldų prekybos centras “ŠILAS” ir prekybos centras “ELEKTROMARKT”, taip pat su parkavimo aikštelėmis ir įėjimais į prekybines sales. Galima sakyti, kad Taikos pr. yra pagrindinė miesto arterija, jungianti šiaurinę ir pietinę miesto dalis. Vieta, kur stovi PC “AKROPOLIS” (tarp Kauno ir Dubysos gatvių, kurios statmenai kerta Taikos pr.) yra labiausiai pravažiuojama ir lankoma, nes į PC “AKROPOLĮ” dažniausiai atvykstama būtent šiuo maršrutu.

N10. Išmatavimai: 6m x 3m; Stendas su apšvietimu

Taikos pr. / Dubysos g. sankryža. Stendas stovi strategiškai labai geroje vietoje ties apsisukimo zona. Visą parą pastovus ir intensyvus automobilių ir visuomeninio transporto judejimas stendą daro ypač pastebimu ir patraukliu. Vykstant iš šiaurinės miesto dalies stendas gali atlikti nurodomąsias reklamos funkcijas: tiek paslaugų, tiek prekybos įmonių. Stendas stovi prie PC “AKROPOLIS”